У Львові школярів вчитимуть навичок домедичної допомоги

1578 0
Відповідну програму схвалили депутати ЛМР.
Фото: zbroya.info

Фото: zbroya.info

Сьогодні, 11 липня, 46 депутатів ЛМР під час засідання сесії погодили освітню програму «Домедична допомога: компетентності для життя». Про це повідомляє кореспондентка Tvoemisto.tv.

Учням 5-8 і 10 класах, каже керівниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик, на уроках «Основи здоров’я» і «Захист вітчизни» відповідно викладатимуть Програму «Домедична допомога: компетентності для життя».

Читайте також: Як зростатиме зарплата освітян з наступного року. Графік

Знання, зазначає головна освітянка Львова, будуть не лише теоретичними, а й практичними. А вчителі пройдуть попереднє 40-годинне навчання для викладання програми.

«Ітиметься і про те, як врятувати один одного, коли стався опік, що зробити, щоб не допустити порізів, забоїв, а також те, що стосується надання першої домедичної допомоги. Це для учнів старших класів», – каже Зоряна Довганик.

Читайте також: В Україні пропонують обладнати дефібриляторами усі людні місця

Для шкіл придбають спеціальні тренажери, щоб учні могли навчитись робити штучне дихання та вміли врятувати життя дитині.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!