У Львові в модульному містечку відкрили дитячий садок

1610 0
Дитсадкову групу відкрили на Сихові.
Фото: Роман Кайман

Фото: Роман Кайман

У модульному містечку на Сихові, що у Львові, відкрили дитсадкову групу. Вихованцями дитячого садку є 15 дітей, які проживають у модульному містечку «Маріяполіс». Вихователька та няня теж внутрішньо переміщені особи, повідомляє ЛМР.

Читайте також: У Львові відкрили тимчасове житло для вагітних переселенок

Садочкову групу закріпили за дошкільним закладом «Пізнайко». З дітьми проводять різноманітні заняття. Більшість часу група проводить на вулиці, але у холодну чи спекотну пору може перейти у спеціальній намет від Мальтійської служби або у дитячий куток у їдальні містечка.

Читайте також: Деякі модульні будинки для переселенців у Львові планують переформатувати до зими

Нагадаємо, що у Львові функціонує три модульні містечка. Прихисток у них отримали понад 1000 переселенців. Також у Львові відкрили Центр матері та дитини «Незламні матусі» у мікрорайоні Тракту Глинянського, де проживатимуть породіллі та вагітні переселенки, які переїхали з зони бойових дій. Загалом там зможуть мешкати понад 100 людей. Окрім цього, під житло для переселенців переоблаштовують народний дім у селі Великі Грибовичі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!