У Львові створили Офіс підтримки для військових та їхніх родин. Яку допомогу там надаватимуть

1212 0
Офіс у справах ветеранів та їхніх родин відкрив Український католицький університет. Тут допомагатимуть, зокрема, із освітніми можливостями для ветеранів та їхніх сімей.
Українські захисники, звільнені з російського полону | Фото умовне, інстаграм-сторінка Володимира Зеленського

Українські захисники, звільнені з російського полону | Фото умовне, інстаграм-сторінка Володимира Зеленського

Український католицький університет створив у Львові Офіс у справах ветеранів та їхніх родин, який покликаний стати центром надання підтримки для військовослужбовців, що повертаються з війни, та їхніх близьких. Про це повідомили в пресслужбі університету.

Читайте також: УКУ відкриє медичну клініку у Львові

«Кількість військовослужбовців, які повертатимуться з війни, постійно зростатиме. Ми орієнтуємося на ті виклики, з якими вони стикаються зараз. Але через декілька років потреби можуть змінитися. Тому важливо бути гнучкими», – сказав ветеран Павло Коваль, який очолить новостворений Офіс.

Павло Коваль / Фото: УКУ

Зазначимо, що Павло Коваль упродовж 16 місяців Павло захищав Україну в лавах 125-ї окремої бригади Територіальної оборони Збройних сил України. Після отримання кульового поранення, був звільнений зі служби за станом здоровʼя. Павло Коваль має 6-річний досвід управління проєктами у громадському секторі. 

Основними завданнями Офісу у справах ветеранів та їхніх родин стануть: 

  • надання освітніх можливостей для ветеранів війни, членів їхніх сімей, а також для родин полеглих захисників і захисниць України;
  • створення університетської спільноти ветеранів та середовища, у якому будуть враховані їхні потреби;
  • супровід та допомога в організації навчання для ветеранів (як дипломних, так і сертифікатних програм);
  • підготовка та робота з внутрішніми HR політиками для адаптації ветеранів у спільноту;
  • співпраця з університетами на міжнародному рівні, які мають кращі практики по роботі з ветеранами та їхніми родинами для поширення досвіду і створення спільних проєктів. 

 

Важливим напрямом роботи стане надання юридичної, психологічної, духовної та соціальної підтримки ветеранам та їхнім родинам, а також медичної допомогти, послуг з реабілітації та фізичної терапії, завдяки співпраці з новоствореною Медичною клінікою УКУ.

Читайте також: На УКУ дивилися з недовірою, «як на мале пиво». Розмова з новим ректором

Нагадаємо також, що Український католицький університет відкриє у Львові Медичну клініку, яка стане освітньо-практичним хабом. Тут фахівці надаватимуть кваліфіковану допомогу пацієнтам, а також заклад стане базою для підготовки майбутніх працівників медичної галузі. Відкриття Медичної клініки УКУ заплановане навесні 2024 року. 

Софія Шавранська

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!