У Львові відбудеться фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art. Програма

2184 0
У перший день кінофестивалю для глядачів влаштують кінопоказ, концерт та вечірку.
Фото: sxodim.com

Фото: sxodim.com

У Львові з 11-го по 15-те жовтня пройде Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Wiz-Art. Фестиваль в Україні проводять з 2008-го року. Щороку на фестивалі глядачам демонструють 100 новинок серед українського та іноземного короткого метру.

У конкурсній програмі можуть брати участь короткометражні фільми з усього світу. Також глядачам показують фільми, які не приймають участь в конкурсі. У 2012 році в рамках позаконкурсної програми, глядачам вперше представили секцію сучасного українського короткометражного кіно під гаслом «Плачте, але знімайте!».

Окрім Гран-прі — головної нагороди фестивалю, основні нагороди отримують переможці у п’ятьох номінаціях: найкраща режисура, найкращий сценарій, найкраща операторська робота, найкращий український фільм та гран-прі.  Додатково найкращі  короткометражки визначають за вибором глядача та спеціальними відзнаками журі.

Квитки на фестиваль можна придбати перейшовши за посиланням, а також за адресою: вул. Галицька, 1 (Communa).

У продажі доступні абонементи на один день; на відкриття фестивалю з кінопоказом, концертом та вечіркою; та на всі події з 11-го до 15-го жовтня. Абонемент на один день фестивалю короткометражного кіно коштує 150 гривень, за абонемент на відкриття фестивалю потрібно заплатити 100 гривень, а абонемент на всі події разом коштує 500 гривень.

Програма першого дня

Програма другого дня

Програма третього дня

Програма четвертого дня

Програма п'ятого дня

 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!