У Парку Франка висадять 6 тисяч кущів бірючини, а у парку 700-річчя – 30 дерев

1565 0
Вартість озеленення – 729 тисяч гривень.
Фото: Vseroste.com.ua

Фото: Vseroste.com.ua

На початку наступного тижня у двох парках Львова висадять 6 тисяч кущів бірючини, 750 пухироплідників, 10 дубів болотних, 10 осик та 10 верб. Про це Tvoemisto.tv розповів директор ЛКП «Зелений Львів» Володимир Данилюк.

Читайте також: Що робитимуть цього року у парках Львова

Бірючину з понеділка висадять у парку імені Івана Франка, решта – у парку імені 700-річчя Львова. За словами Володимира Данилюка, тендер оголосили на суму 935 тис. грн. Найбільш економічно вигідну ціну – 729 тис. грн – запропонувало запорізьке приватне підприємство «Глорія-Тет». 

«Для міста це дуже хороша економія. Перша партія кущів вже прибула, решту очікуємо. З понеділка-вівторка почнемо висаджувати», – повідомив Володимир Данилюк.

Читайте також: Парки Львова в минулому і тепер: Парк імені Івана Франка. Фото

Начальниця управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування ЛМР Олександра Сладкова зазначила Tvoemisto.tv, що свого часу у парку Франка були знищені живоплоти (щільна вузька смуга кущів або дерев, яку вирощують із метою відгородити чи обгородити що-небудь, різновид паркану – ред.), залишилися лише окремі кущі.

«Будемо відновлювати всі живоплоти. Крім того, ці кущі легко стригти і вони матимуть ягоди, які можуть їсти птахи. Це дуже важливо», – каже Олександра Сладкова.

Нагадаємо, у Львові розпочали чіпувати дерева. 15 вересня чіп отримав 140-річний ясен біля пам’ятника Королю Данилу Галицькому.

Ольга Шведа

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!