У Польщі виявили коронавірус у двох громадян України
Інфіковані українці перебувають у Сілезькому воєводстві.
Фото: РБК-Україна
Фото: РБК-Україна

16 березня 2020, 16:47

У Польщі виявили 25 нових випадків зараження коронавірусом, серед яких двоє українців. Про це пише видання Wprost із посиланням на Міністерство охорони здоров’я Польщі.

Читайте також: Коронавірус та карантин у Львові. Оперативна інформація в один клік

Інфіковані українці перебувають у Сілезькому воєводстві. Одному діагноз поставили у місті Тихи, другому – в Цешині.

«Пацієнта з інфекційної лікарні в Цешині ізолювали в домашніх умовах. Його стан нормальний, він повернувся з Німеччини. Другий пацієнт, який перебуває в лікарні у місті Тихи, приїхав з України й там, ймовірно, було джерело зараження», – розповіла прес-секретарка воєводи Сілезького воєводства Аліна Кухажевська.

Додамо, що від сьогодні в Україні закрили всі кордони на в’їзд для іноземців, а Польща зробила це двома днями раніше. Українці ж з-за кордону можуть повернутися додому до 17 березня, після чого все пасажирське сполучення, крім автомобільного, закривають.

Читайте також: Усе, що треба знати про коронавірус в Україні

Наразі в Україні підтвердили п’ять випадків зараження коронавірусом. У Чернівецькій області, де є четверо хворих, оголосили надзвичайний стан. 71-річна жінка на Житомирщині померла від ускладнень. Ще восьмеро людей перевіряють у львівській інфекційній лікарні.

За кордоном лікуються ще шестеро українців. Зокрема по двоє хворих в Німеччині та Італії та по одному в Молдові та ОАЕ. Одна українка в Італії померла від ускладнень коронавірусу.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

CityLife
Блаженніший Святослав у Львові провів Архиєрейську Літургію: духовний заповіт Івана Павла ІІ залишається актуальним і сьогодні
На площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові віряни відзначили 25-ту річницю історичного візиту святого Папи Івана Павла ІІ до України.
Божественну літургію на Сихові очолив  Блаженніший Святослав / фото ЛОВА

16:14

Сьогодні, 28 червня, на площі перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові у Львові відбулася Архієрейська Божественна літургія з нагоди 25-ї річниці історичного візиту святого Папи Івана Павла ІІ в Україну. На спільну молитву зібралися тисячі вірян, духовенство, представники державної та місцевої влади, повідомили у Львівській ОВА. Божественну літургію очолив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у співслужінні Синоду Єпископів УГКЦ...
Здоровʼя
Між спекою та самолікуванням. Чому літні інфекції не варто "глушити" антибіотиками
Медики попередили про наслідки неконтрольованого прийому антибіотиків
Антибіотики без призначення руйнують захисний баланс людського тіла / фото ілюстративне

14:32

Літня спека змушує нас частіше думати про захист від сонця та безпеку їжі, проте медики застерігають від ще однієї сезонної небезпеки — хвилі самолікування. Намагаючись вберегтися від літніх інфекцій чи застуд від кондиціонерів, люди нерідко безконтрольно приймають антибіотики, чим повністю руйнують свій природний захист — мікробіом. У Львівському обласному центрі контролю та профілактики хвороб пояснюють, що мікробіом — це сукупність усіх бактерій, грибів, вірусів та їхнього генетичного матеріалу, які живуть на нашій шкірі, у ротовій порожнині, кишківнику, дихальних та сечостатевих шляхах...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"