У Шевченківському районі Львова знесуть будівлі і збудують торгово-виставковий комплекс

6429 0
аксимальна висота споруди має становити 11,53 м від найнижчої відмітки поверхні землі.
Фото: Візуалізація з презентації на виконкомі ЛМР

Фото: Візуалізація з презентації на виконкомі ЛМР

Сьогодні, 13 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта на нове будівництво торгово-виставкового комплексу з адміністративними, складськими приміщеннями та вбудованими гаражами зі знесенням наявної будівлі на вул. Брюховицькій, 35 у Шевченківському районі Львова. 

«Йдеться про будівлю складського, адміністративного призначення без жодних житлових одиниць», – зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев під час засідання виконкому. 

Читайте також: Як забудовують Львів та чим зможуть пишатись наші онуки

Площа ділянки на вул.Брюховицькій, 35 становить 0,4420 га. Максимальна висота споруди має становити 11,53 м від найнижчої відмітки поверхні землі. 

Зазначимо, що, за даними YouControl, будуватиме Ігор Мартин – підприємець з Брюховичів, засновник ПП «Енергія М-Плюс» і ТОВ «Енергопроф», що займаються електромонтажними роботами, та співзасновник будівельної компанії, зареєстрованої у Яворові – ТОВ «Фенікс Стиль». Сам Мартин веде діяльність як фізична особа –  підприємець з 2001 р., з основним видом діяльності – «Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах».

Нагадаємо, що виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про демонтаж ще двох тимчасових споруд – на вул. Городоцькій, 85 та Виговського, 69. 

Ірина Давосир

Візуалізація із засідання виконкому ЛМР

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!