![фото: facebook (Варта1)](/media/gallery/full/f/4/f4_06895.jpg)
фото: facebook (Варта1)
Інформація та фото з місця опублікували активісти спільноти "Варта1".
Прес-офіцер поліції Львова Катерина Рибій у коментарі Tvoemisto.tv зазначила, що задимлення відбулося у "бусі" марки "Опель": закипів тосол. Ніхто не постраждав. Машину одразу ж відтягнули з проїзної частини. На вулиці утворилася велика хмара густого диму, однак це не стало значною першкодою для руху транспорту. Зараз на вулиці Франка ситуація стабільна, рух відновлено.
Опублікувала Юлія Сабадишина