У ці дні українці демонструють росіянам, чим відрізняються вільні люди від рабів, – Резніков

1925 0
Сотні тисяч людей в Росії вже дізналися, що влада їм бреше, що немає ніякої «спецоперації». Є звичайна загарбницька війна, на якій загинули тисячі росіян.
Фото: armyinform.com.ua

Фото: armyinform.com.ua

Міністр оборони України Олексій Резніков знову виступив зі зверненням до українців. За його словами, російські окупанти виявилися неспроможні приховувати, що в них починається агонія: варварські обстріли мирних міст свідчать про те, що вони нездатні більше воювати з озброєними українцями.

«122 години опору. На п’яту добу інтервенції російські окупанти виявилися неспроможні приховувати, що в них починається агонія. Варварські обстріли ракетами та РСЗО мирних міст – це свідчення, що вони нездатні більше воювати з озброєними українцями. Тільки з мирними, як останні боягузи. Це воєнний злочин. Його безпосередні виконавці та організатори приречені решту свого існування носити тавро вбивць і ховатися. Їх чекає трибунал», – йдеться у зверненні.

Читайте також: Відбувся справжній злам. Війна стала Європейською, - Олексій Резніков

Резніков каже, що буде справедливо, якщо спеціальний міжнародний трибунал буде створено у Харкові. Саме там у 1943 році відбувся перший процес, внаслідок якого нацистів засудили за воєнні злочини. Тепер «Харківський трибунал» має винести вирок кремлівським послідовникам Гітлера, які вже його «перевершили».

«Завдяки героїзму наших захисників і захисниць відкриваються нові фронти, де ворог зазнає втрат. Хочу відзначити наших хлопців та дівчат на сході. Вони стали нездоланим бар’єром для ворога, це його страшенно деморалізує. На економічному фронті Росія вже зазнала нищівних руйнувань. Російська валюта перетворюється на звичайний папір. Є перша заборона на експорт російської нафти. До знищення армії окупантів долучилась міжнародна ІТ-спільнота», – каже він.

Очільник Міноборони додає, що збільшуються і поставки зброї та усього необхідного з Європи, навіть українські школярі перейшли у наступ на кіберфронті. А сотні тисяч людей в Росії вже дізналися, що влада їм бреше, що немає ніякої «спецоперації». Є звичайна загарбницька війна, на якій загинули тисячі росіян. Опір війні всередині самої Росії зростає з кожною годиною.

Читайте також: У Львові можливі різні диверсійні групи. Мер Львова закликав не панікувати та зберігати спокій

«У ці дні українці демонструють росіянам, чим відрізняються вільні люди від рабів, Громадяни від поневолених тираном. Ті, хто роками захоплювався оскаженілим маніяком, тепер приречені на десятиліття спокути. Україна переможе! Слава Українській Армії! Слава Україні!», – завершує Олексій Резніков у зверненні.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!