Українці назвали режим у Москві «диктатурою», «фашизмом» та «нацизмом»

623 0
Найчастіше україні називають режим у Росії диктатурою.

Українці вважають, що режим, який діє зараз у Росії, можна назвати «диктатурою», «фашизмом» або «нацизмом». Більшість висловили думку, що росіяни влаштували геноцид українців. Про це свідчать результати соціологічного опитування групи «Рейтинг».

Як показало опитування, диктатура (41%) та фашизм (37%) – основні характеристики, якими описують українці сучасний політичний режим у Росії. Ще 10% характеризують російський режим як нацизм.

Читайте також: «Компроміс вичерпався». Історик про те, чому Україна вже не може святкувати 9 травня

Абсолютна більшість (89%) опитаних підтримує визнання дій російських військ в Україні геноцидом українського народу. 76% – за заборону використання символів Z та V, нанесених на російській військовій техніці, 74% – за заборону «георгіївської» стрічки.

Нагадаємо, що до жителів Білорусі українці ставляться краще, ніж до росіян, але обидві категорії значно втратили у довірі за час повномасштабної війни. До жителів Білорусі позитивно ставляться лише 22% (за рік показник погіршився втричі), негативно – 33%, нейтрально – 42%. Водночас до жителів росії переважає негативне ставлення – 69%. Позитивно ставляться до них 8% (протягом року показник погіршився більш ніж втричі), нейтрально – 20%.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!