Укравтодор планує знизити допустиму швидкість перед пішохідними переходами

1878 0
Таке нововведення має знизити аварійність на дорогах та зберегти життя і здоров’я громадян.
фото: YouTube

фото: YouTube

Державне агентство автомобільних доріг України хоче знизити допустиму для автомобілів швидкість перед наземними пішохідними переходами до 50 км/год, повідомляється на офіційному сайті агентства.

Таку рекомендацію «Укравтодору» надали експерти міжнародної консалтингової компанії COWI з питань дорожньої безпеки та Європеського інвестиційного банку. Їхні дослідження свідчать про низький рівень безпеки на дорогах України та один із найвищих у світі показників рівнів травмування та смертності від ДТП.

Основними проблемами в Україні експерти називають високий ліміт швидкості в населених пунктах – 60-110 км/год, високу фактичну швидкість, вільний доступ пішоходів до доріг, відсутність у населених пунктах тротуарів, рух пішоходів по узбіччю, велика кількість переходів в одному рівні та мала – в різних.

Найбільш пріоритетним способом убезпечення пішоходів вони вважають зменшення швидкості на наземних пішохідних переходах до 50 км/год. За їхніми словами, пішохід, якого збили автомобілем на швидкості 60 км/год, має шанс вижити лише у 30% випадків, а при швидкості 50 км/год – у 60%.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!