В Україні планують змінити умови праці для вчителів-пенсіонерів

6253 0
Педагогів можуть перевести на контрактну форму роботи.
Ілюстративне фото: volyn24.com

Ілюстративне фото: volyn24.com

Міносвіти пропонує перевести всіх педагогів пенсійного віку на контрактну форму роботи. Відповідні зміни передбачили у новому проекті закону «Про загальну середню освіту», який невдовзі мають винести на розгляд у парламенті.

«Є старші викладачі-пенсіонери, які в 70 активно працюють, а є такі, що вже не здатні працювати. Тоді вони відпрацювали контракт – і його далі можуть не продовжити», – розповіла в інтерв’ю УП. Життя очільниця МОН Лілія Гриневич.

Читайте також: Львівські школи відмовились від традиційних «лінійок» на День знань

За її словами, із працівниками-пенсіонерами щоразу переукладатимуть контракт, у якому зазначатимуть, як учитель проводить навчальний процес, чи володіє сучасними методиками навчання та яка результативність роботи з учнями.

Тривалість контракту має визначати директор школи. Міністр освіти додала, що розірвати контракт із педагогом можуть за умови, якщо він пропускає заняття або знущається над учнями.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!