В Україні змінили правила перевезення пасажирів та багажу у літаках

4834 0
Серед нововведень – відмова від обов'язкової безкоштовної норми багажу.
Фото: travel-world.org.ua

Фото: travel-world.org.ua

В Україні запрацювали нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів і багажу, які затвердила Державіаслужба, що прийшли на міну правилам 2012 року. Про це повідомляє avianews.

Читайте також: Що можна взяти з собою в салон літака. Авіаперевізники змінюють правила

Серед нововведень – відмова від обов'язкової безкоштовної норми багажу. Таким чином Державіаслужба узаконила для авіакомпаній продаж квитків із України за безбагажними тарифами, хоча раніше це було заборонено.

Попередня версія правил зобов'язувала авіаперевізників перевозити безкоштовно не менше 15 кг багажу за ваговою концепцією або не менше 23 кг за штучною концепцією.

Також в новій редакції правил узаконили плату за реєстрацію в аеропорту, яку вже не один рік стягували деякі авіакомпаніями.

Серед новацій – зміна часу закінчення реєстрації і посадки в літак. Якщо старі правила зобов'язували авіаперевізників закривати стійки реєстрації не раніше 40 хвилин до вильоту, а виходи на посадку – не раніше 10 хвилин до вильоту, то тепер ці терміни встановлені як 45 хвилин і 15 хвилин відповідно.

Читайте також: Куди можна полетіти зі Львова. Розклад та вартість усіх авіарейсів

Із правил прибрали вимогу про обов'язкове безкоштовне надання всім пасажирам прохолодних напоїв. Тепер пасажир може розраховувати тільки на воду за запитом.

У розділі про класи обслуговування в перелік Державіаслужба додала перший клас і прибрала мінімальну норму відстані між кріслами та залишили її на розсуд авіакомпанії.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!