Від сьогодні субсидію готівкою почнуть видавати пенсіонерам

3020 0
Пенсіонери отримають субсидію разом із пенсією.
Фото: persha.kr.ua

Фото: persha.kr.ua

Від сьогодні, з 4 березня, в Україні почнуть видавати субсидію готівкою. Про це під час виступу в парламенті 1 березня повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

Читайте також: Як змінились правила нарахування субсидій. Роз'яснення

Виплату субсидій розпочали разом із видачею пенсії на картку або гроші принесе листоноша. Не пенсіонери зможуть забрати монетизовану субсидію у відділенні Ощадбанку.

Оплата комунальних платежів після 20 березня не впливатиме на субсидію наступного місяця. Однак, якщо у травні заборгованість буде протермінована більше, як на місяць, за послуги понад 340 гривень, субсидію на новий період 2019-2020 року не призначатимуть.

Читайте також: Як отримати субсидію грошима непенсіонерам. Інструкція

Нагадаємо, 6 березня уряд ухвалив рішення про перехід до виплати субсидій у грошовій формі із березня. У травні відбудеться монетизація субсидій для тих домогосподарств, яким призначили субсидію на неопалювальний сезон, а з 1 жовтня відбудеться повний перехід на монетизацію субсидій.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!