Як будують квазікільце на вул. Шевченка – Левандівська. Відео

12503 0
Перехрестя було найбільшою причиною заторів в цьому районі.

Квазікільце на вулиці Шевченка почали будувати 31 січня. За результатами транспортного моделювання, які робив «Львівавтодор», саме воно вирішить половину затримок і заторів, які є на вул. Шевченка, зокрема біля церкви Анни та на інших ділянках. Про це під час стріму Tvoemisto.tv повідомив керівник відділу інвестиційних проектів ЛКП «Львівавтодор» Павло Сирватка.

Затори скорочуватимуться через те, що транспорт не буде стояти на одному світлофорі, а рухатиметься за кільцем.

«Якщо говорити про час руху громадського і приватного транспорту, то оце перехрестя було найбільшою причиною заторів в цьому районі. Навіть якщо би ми зробили лише його, вже би було дуже добре. Зараз оголосили проєкт на нижню частину вул. Шевченка, від церкви Анни до вул. Ярослава Мудрого. І третя частина теж готується, від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної», – каже він.

 

Нагадаємо, що роботи виконує ТзОВ «Онур конструкціон інтернешнл» за 89,6 млн грн. Із 7 березня через ремонт перекрили Левандівську.

Саму вулицю Шевченка реконструюватимуть у три етапи: будуватимуть кільце, далі візьмуться за реконструкцію другої ділянки – вулиці від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної. У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.

Проєкт реконструкції вулиці розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Частково кошти на ці роботи виділив ЄІБ. Торік проєкт доопрацювали та затвердили на засіданні виконкому. 

Матеріал підготовлений в межах спецпроєкту «Мобільне місто».


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!