Як мешканці прилеглих громад добираються до Львова. Дослідження

2616 0
57% опитаних обирають громадський транспорт.
Фото: Твоє місто

Фото: Твоє місто

Здебільшого мешканці сусідніх громад їдуть до Львова для купівлі товарів, проведення дозвілля чи лікування. Для цього 57% жителів обирають громадський транспорт.

Джерело: дослідження КМІС

На вихідні до Львова їдуть 62% мешканців сусідніх громад. За результатами опитування, 38% мешканців дістаються до міста приватним автомобілем. Близько 3% використовують інші способи. Проте для поїздок зі Львова 61% опитаних обирають автомобіль, а 35% – громадський транспорт.

Читайте також: Чому селянам вигідне створення Львівської агломерації

Майже 90% жителів громад після прибуття до Львова вдаються до певного пересування. Переважно вони пересідають на громадський транспорт. Зокрема, так робить 59%. Причиною цього є ускладнення трафіку в центральному місті. Попри це 57% тих, хто добирається на машині як водій, продовжують рух.

Нагадаємо, що співпраця між громадами в рамках Львівської агломерації відповідає інтересам мешканців і мешканок як Львівської, так і сусідніх громад. З 2021 до 2023 року у Львівській агломерації стало більше тих, хто ідентифікує себе як мешканець об’єднаної територіальної громади.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!