Як у Львові записатися на щеплення від Covid-19 залишками вакцин і хто це може зробити

2181 0
Людина за допомогою електронної платформи має пояснити, чому вважає себе лідером громадської думки, що саме він/вона зробили.
Фото: freepik

Фото: freepik

10 березня Львівський обласний центр громадського здоров'я запустив електронну форму для реєстрації публічних осіб на щеплення залишками вакцини від коронавірусу. Також платформа є на сайті департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив координатор із вакцинації у Львівській області Олег Когут.

Згідно з визначеними категоріями, за його словами, йдеться про депутатів, журналістів, письменників, діячів культури, керівників центральних органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, релігійні організації.

Читайте також: Вакцини для відомих. У Львові створили Google-форму для щеплення від Covid-19

«Якщо є залишки доз, то та людина, яка записалася на чергу, може приїхати і вакцинуватися. Є координатор з цього питання, що знає графік виїзду мобільних бригад, списки охочих. Однак оце поняття «видатні» діячі має мати якесь підгрунтя. Людина має описати, пояснити, чому вважає себе лідером громадської думки, що саме він/вона зробили», – каже він.

Олег Когут додає, що за час роботи онлайн-платформи в області не було невикористаних доз. Одна була до цього лише в одному з сіл Дрогобицького району.

Читайте також: Священникам дозволили вакцинуватися залишковими дозами від коронавірусу

Нагадаємо, що в Україні 24 лютого розпочалася кампанія з вакцинації населення проти Covid-19 вакциною Covishield виробництва індійського підприємства Serum Institute. З 1 березня можливі залишки вакцини від коронавірусу дозволили використовувати для щеплення громадських діячів, аби популяризувати імунізацію.

Минулого тижня Центр громадського здоров’я Львівщини створив Google-форму, за якою можна записатися на позачергову вакцинацію від коронавірусу залишковими дозами вакцини. Наразі це стосується лідерів громадської думки.

Ольга Коваль


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!