Як виглядатиме Палац спорту у Львові після реконструкції. Візуалізація

8511 2
На даху спорткомплексу розмістять шість тенісних кортів з хардовим покриттям.
візуалізація Палац спорту Україна

візуалізація Палац спорту Україна

У Львові реставруватимуть Палац ігрових видів спорту «Україна», що на вулиці Мельника, 18. Після реконструкції тут розмістять шість тенісних кортів на даху, два басейни та приміщення громадського призначення.

Басейни будуть в довжину 25 метрів: один дорослий, один дитячий. Також передбачається розміщення приміщень розвитку дитини, залу для заняття бальними танцями, шахами, заняття з англійської мови та інших спортивних і навчальних секції.

Довкола буде зона коворкінгу для проведення лекцій та майстер-класів, громадський простір довкола, а також кафе здорового харчування.

Читайте також: У Львові зведуть сучасні закриті корти та реконструюють Палац спорту «Україна». Візуалізація

Також проектом реконструкції Палацу спорту у Львові на вулиці Мельника передбачено будівництво підземного паркінгу на 70 автомобілів.

Зазначимо, що містобудівні умови та обмеження на реконструкцію Палацу ігрових видів спорту «Україна» видав міський виконком на засіданні 30 березня.


Читайте також:
19 Липня, 2018 01:39
Мирослава Пітер Блад, а ви там хоч бували що про петицію говорите?
7 Липня, 2018 11:32
Пітер Блад А як бути з петицією на сайті Львівміськради «НІ!» - забудові 100-річних ґрунтових кортів на Мельника, 18!, яка вже набрала 523 голоси (з 500 необхідних)? [***]s://e-dem.in.ua/lviv/Petition/View/952
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!