Які вакансії та зарплати пропонують на Львівщині

3623 0
Найвищу зарплату пропонують водіям у Червонограді – 40 тис. грн.
УМОВНЕ ФОТО

УМОВНЕ ФОТО

Станом на початок червня у Львівському обласному центрі зайнятості було понад 6 тисяч вільних робочих місць. Серед них зареєстрували 550 пропозицій для швачок, котрим пропонують зарплату у розмірі 11,2 тис. грн. 

Джерело: Львівський обласний центр зайнятості

У Львові швачкам готові платити 20 тис. грн, у Дрогобичі – 18 тис, у Яворові – 17 тис. грн. Також майже 300 актуальних вакансій є для водіїв автотранспортних засобів із середньою зарплатою 12,2 тис. грн. Найвища зарплата для водіїв у Червонограді (40 тис. грн), Дрогобичі і Львові (30-35 тис. грн) та Золочеві (20 тис. грн).

Читайте також: На Львівщині зменшується кількість безробітних. Кому легше знайти роботу

На Львівщині є також близько 200 вакансій для кухарів із зарплатою 10 тис. грн. У Львові їм пропонують вдвічі більше – 18-21 тис. грн. У області також є вільні вакансії для касирів торговельного залу – понад 190 варіантів працевлаштування, а середній розмір зарплати сягає майже 9 тис. грн. У Львові ж касири можуть знайти роботу із винагородою 15 тис. грн, у Дрогобичі – 12,5 тис. грн. Для двірників зареєстровано 134 вакансії із середнім розміром зарплати 7 тис. грн.

________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!