Західний департамент НСЗУ очолила Мар’яна Возниця

17429 0
Із квітня 2016 року вона керувала львівським «Охматдитом».

Із 9 вересня Мар’яна Возниця офіційно очолилить західний територіальний підрозділ Національної служби здоров’я України. До цього вона керувала львівським Охматдитом. Мар'яна Возниця підтвердила Tvoemisto.tv своє призначення.

Читайте також: Мар'яна Возниця про вакцинацію і плани Охматдиту

Про створення територіальних центрів НСЗУ в Міністерстві охорони здоров’я повідомили на початку цього року.

«Ми починаємо створювати регіональні підрозділи, щоб підсилити роботу НСЗУ в регіонах. Територіальні підрозділи НСЗУ працюватимуть на ефективне запровадження змін в регіонах», – сказав тоді голова НСЗУ Олег Петренко.

До Західного департаменту НСЗУ входитиме Волинська, Рівненська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька та Хмельницька області. Окрім Львова, територіальні підрозділи запрацюють також в Одесі, Дніпрі, Харкові і Києві. 

Натомість львівським Охматдитом тепер керує Леся Бурда, яка очолювала хірургічний напрямок лікарні.

Читайте також: Як одужує львівський Охматдит: проблеми, перемоги, перспективи

Мар’яна Возниця – дитячий невролог, із квітня 2016 року очолювала львівський Охматдит. Вивчала педіатрію у Львівському національному медичному університеті. Також вивчала правознавство у Львівському університеті імені Івана Франка. Окрім того, вчилась в Інституті Аспена у Києві та у Львівській бізнес-школі УКУ.

Олександра Бодняк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!