До Дня Незалежності у Львові відкриють Меморіал Небесної сотні

2979 1
Тут уже встановили основну стелу, встановили сходи, облаштовують підпірну стінку, оглядові майданчики та освітлення.
Фото: Guess Line Architects

Фото: Guess Line Architects

23 та 24 серпня у Львові відкриють частину Меморіалу Небесної Сотні на вулиці Кривоноса. Про це під час пленарного засідання сьогодні, 1 серпня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Будівництво меморіалу завершили приблизно на 70%. Тут уже встановили основну стелу, встановили сходи, облаштовують підпірну стінку, оглядові майданчики та освітлення.

Читайте також: Як виглядає Меморіал Героям Небесної сотні. Актуальні фото

Нагадаємо, облаштовувати Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні почали у вересні минулого року. Переможця конкурсу на найкращий проект меморіалу визначили у лютому 2017 року. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв.

17 квітня минулого року у сквері «На Валах» заклали пам’ятну капсулу, яка започаткувала будівництва Меморіалу Небесної Сотні. У серпні ЛКП «Зелений Львів» провело торги та визначило підрядника робіт – ТзОВ «Т.В.Д.». Вартість реконструкції скверу та облаштування меморіалу становить майже 20 млн грн.

14 червня виконком ЛМР погодив будівництво пішохідного мосту через вулицю Кривоноса. 

Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
1 Серпня, 2019 14:48
666 ... на відкритті меморіалу не завадило б вишикувати під стінкою усіх , хто зробив нам таке "свято" , і дати по ним "салют" ... але...маємо те що маємо ... Слава Україні ! ...