До Дня Незалежності у Львові відкриють Меморіал Небесної сотні

3279 1
Тут уже встановили основну стелу, встановили сходи, облаштовують підпірну стінку, оглядові майданчики та освітлення.
Фото: Guess Line Architects

Фото: Guess Line Architects

23 та 24 серпня у Львові відкриють частину Меморіалу Небесної Сотні на вулиці Кривоноса. Про це під час пленарного засідання сьогодні, 1 серпня, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Будівництво меморіалу завершили приблизно на 70%. Тут уже встановили основну стелу, встановили сходи, облаштовують підпірну стінку, оглядові майданчики та освітлення.

Читайте також: Як виглядає Меморіал Героям Небесної сотні. Актуальні фото

Нагадаємо, облаштовувати Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні почали у вересні минулого року. Переможця конкурсу на найкращий проект меморіалу визначили у лютому 2017 року. Перше місце посів авторський колектив, у який входять Андрій Лесюк, Марія Яструбчак та Христина Пундак. Місце для майбутнього меморіалу обирали і узгоджували з родинами героїв.

17 квітня минулого року у сквері «На Валах» заклали пам’ятну капсулу, яка започаткувала будівництва Меморіалу Небесної Сотні. У серпні ЛКП «Зелений Львів» провело торги та визначило підрядника робіт – ТзОВ «Т.В.Д.». Вартість реконструкції скверу та облаштування меморіалу становить майже 20 млн грн.

14 червня виконком ЛМР погодив будівництво пішохідного мосту через вулицю Кривоноса. 

Коментарі (1)

Додати коментар
1 Серпня, 2019 14:48
666 ... на відкритті меморіалу не завадило б вишикувати під стінкою усіх , хто зробив нам таке "свято" , і дати по ним "салют" ... але...маємо те що маємо ... Слава Україні ! ...