Львівський гурт переспівав Скрябіна у стилі фольк. Аудіо. Відео

2421 0
Львівський гурт Troye Zillia сьогодні знову нагадує про творчість Кузьми і презентує переспів пісні "Сама собі країна" у стилі фольк. Разом з піснею гурт публікує тізер до кліпу на цю композицію, який вийде 17 серпня – в день народження Андрія Кузьменка.
ua.korrespondent.net

ua.korrespondent.net

«Зараз людям потрібно мати щирі, соціальні і не романтичні пісні, які стають своєрідними гімнами для українців, щоби краще розуміти час в якому вони живуть. Саме такими є пісні Скрябіна, і тому ми переспівали «Сам собі країна» – щоби ще раз звернути на неї увагу» - розповідає солістка гурту Настя Войтюк.

«Після смерті Андрія ми вирішили виконувати на концертах поруч з народними творами кілька його пісень, і люди завжди підспівують – для нас це момент єднання і розуміння з публікою завдяки творчості Кузьми. Раніше таку роль мали твори, скажімо, Івасюка – у них люди відчували щирість і красу, яка є між нами і довкола нас, але зараз такий час, що потрібна конкретика – якщо з України справді постійно втікають люди, то про це треба прямо говорити» - розповідають учасники гурту.

Ця пісня підбадьорила до розвитку учасників гурту  – змінилось звучання колективу завдяки оновленню в перкусійній секції (у записі звучить професійний кахон), а барабанщик Стас Кириллов вперше в історії гурту виконав сольну вокальну партію.

Гурт уже відзняв матеріал для відео кліпу, і зараз працює над монтажем. У відео роботі глядач побачить разюче поєднання краси, таланту українців та складних щоденних реалій. Зйомки проходили у Львові більше доби і нараховують понад 15 різних локацій. 

Послухати пісню можна ТУТ

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!