Львівський стартап отримає 150 тисяч доларів інвестицій від американського акселератора

1264 0
Підписами Newoldstamp користуються спеціалісти Lyft, FedEx, Vodafone, Starbucks, Nvidia, Nestle та інші відомі компанії.
Фото: dt.ua

Фото: dt.ua

Львівський стартап Newoldstamp пройшов відбір у американський акселератор 500 Startups, та став одним із 35 учасників програми. Про це повідомляє Ain.ua.

Читайте також: Львів потрапив до світового рейтингу стартап-міст

Команда отримала фінансування розміром 150 тисяч доларів за 6% (в суму входить вартість програми в 37,5 тис. доларів). Всього на програму подались понад дві тисячі стартапів із 74 країн.

Newoldstamp — стартап, який у 2015 році у Львові заснував Володимир Заставний. Він розвиває онлайн-сервіс за генерацією професіональних email-підписів. У ньому можна створювати клікабельні html-підписи на основі шаблонів, а також керувати ними у єдиній адмін-панелі. У розширеній версії програми є доступ до аналітики, банерних компаній тощо.

Читайте також: Запустити бізнес із нуля. Як студенти у Львові втілюють стартапи в життя

Команда стартапу чотири місяці навчатиметься у Сан-Франциско, після чого й отримає фінансування від акселератора. Ці кошти засновники планують витрати на розвиток сервісу та розширення команди. Підписами Newoldstamp користуються спеціалісти Lyft, FedEx, Vodafone, Starbucks, Nvidia, Nestle та інші відомі компанії.

...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!