Львів’янки розпочали флешмоб у соцмережах на підтримку лікарки Оксани Колодій

8028 1
У Львові мами розповідають у соцмережах про позитивний досвід народження дітей під наглядом лікаря Оксани Колодій.
фото: tyachiv-rda.gov.ua

фото: tyachiv-rda.gov.ua

Оскільки зараз лікарку Оксану Колодій відсторонили від діяльності, пов’язаної з прийняттям пологів, і перевели на роботу в жіночу консультацію у зв’язку зі службовим розслідуванням, львів’янки розпочали флешмоб, щоб її підтримати.

Жінки, які мають позитивний досвід пологів у Оксани Колодій, розповідають свої історії у Facebook під хештегом ThankYouDoctorKolodiy. У соцмережі вже створили окрему спільноту #підтримка Колодій Оксани Іванівни! Кожен твій Голос Важливий!.

Нагадаємо, на початку жовтня цього року у пологовому відділенні 3-ї комунальної міської лікарні, що на вулиці Раппопорта, 8, померла дитина. Розпочалося розслідування щодо правомірності дій лікуючої лікарки Оксани Колодій. Саме ж відділення знову працює у звичному режимі.

Читайте також: #ДякуюДанкову. У Львові судять відомого лікаря

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
30 Червня, 2017 21:56
RAHEL COHRAN Привіт.
Я пан Рахель, кредитор приватної позики, який надає кредити фізичним особам, комерційним фірмам, страхуванню тощо. У вас виникли будь-які фінансові труднощі або вам потрібен кредит для інвестування, або вам потрібен кредит, щоб не платити рахунки за вашим запитом. Ми тут, щоб усунути всі ваші фінансові проблеми у минулому. Ми пропонуємо всі види кредитів у будь-якій валюті номіналом 2% без попередньої оплати. Я хочу використовувати цей чудовий носій, щоб повідомити вас, що ми готові допомогти вам у будь-якому кредиті, щоб вирішити цю проблему. Якщо Так, поверніться зараз за допомогою електронної пошти (rahelcohranloan@gmail.com) для отримання додаткової інформації, ВИ дуже дбайливо.