На Форумі видавців проведуть конкурс для відвідувачів. Як податися

1047 0
Конкурс запровадили для відвідувачів старшого покоління. Переможці отримають запрошення на гала-концерт.
Фото: ayay.co.uk

Фото: ayay.co.uk

13-17 вересня 2017 року відбудеться 24-й «Форум видавців у Львові» – національний книжковий ярмарок і міжнародний літературний фестиваль. Про це повідомляє bookforum.ua.

В межах Форуму видавців у Львові вже вшосте відбудеться Благодійна акція для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання».

Акція спрямована на соціалізацію старшого покоління, залучення їх до культурного життя і, зокрема, до читання нових українських видань. Також акція повинна навчити прихильного  ставлення до людей літнього віку, популяризацію позитивного ставлення до старості та толерантності до літніх людей у суспільстві.

Відвідувачі зможуть побувати на зустрічах з відомими письменниками та інтелектуалами, виступах хорових колективів та великому гала-концерті.

Усі заходи програми 24-го «Форуму видавців у Львові» та 6-ї Благодійної акції «Третій вік: Задоволення від читання» можна буде відвідати безкоштовно, пред’явивши пенсійне посвідчення.

В межах благодійної акції «Третій вік: задоволення від читання» оголошується конкурс «Моя книжкова полиця»: учасникам, якими можуть бути особи, що досягли віку 60 років, пропонується написати оповідання чи есе про особливу для них книгу, домашню бібліотеку чи подію, пов’язану з книжками.

Читайте також: МЗС закликає робити селфі з прапором в улюблених місцях України

До журі конкурсу входять:  літературознавець Андрій Дрозда, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз, програмна директорка Літературного фестивалю Софія Челяк, президент Форуму видавців у Львові Олександра Коваль, директор наукової бібліотеки ЛНУ імені Франка Василь Кметь, координаторки акції  Вікторія Асадча і Ярослава Яковлєва.

Вимоги до учасників: вік 60+, можливість перебувати на Форумі видавців у Львові з 14-го по 16-те вересня 2017-го р.

Вимоги до тексту: Обсяг не більше 3 сторінок. Текст повинен бути набраний на комп’ютері або надрукований на друкарській машинці. Якщо текст написаний від руки, члени журі залишають за собою право його не розглядати.

Текст необхідно до 24 серпня 2017 надіслати на електронну пошту 3vik@bookforum.com.ua (у темі листа зазначити «Моя книжкова полиця») або листом на поштову адресу: а/с 6644, Львів, 79005 з поміткою на конверті  “Моя книжкова полиця”.

Обов’язково вказати контактні дані учасника Конкурсу: ім’я, прізвище, вік, номер мобільного/стаціонарного телефону.

Серед надісланих робіт журі Конкурсу обере п’ятьох переможців, які отримають запрошення на 24-й «Форум видавців у Львові» та святковий гала-концерт 15 вересня у Львівській філармонії, під час якого відбудеться офіційне нагородження. Також переможці отримають  сертифікати на придбання книжок українських видавництв. Проїзд та проживання переможців також забезпечують організатори.

Детальніше про благодійну акцію «Третій вік: Задоволення від читання» можна переглянути за посиланням

За додатковою інформацією про конкурс просять звертатися до координаторки Ярослави Яковлєвої за телефоном (067) 787 65 04, (093) 147 99 64.

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!