На площі біля львівського залізничного вокзалу реорганізують рух. Візуалізація

2898 1
Наступного року у Львові має розпочатися реконструкція площі Двірцевої. Передбачено зміну в організації руху приватного та громадського транспорту.

Реконструкція площі Двірцевої біля Головного залізничного вокзалу передбачає розділення смуг транспорту, збільшення трамвайного кільця та зміщення зупинок. Про це під час брифінгу розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Читайте також: Як змінять громадські простори Львова. Плани урбаністів на 2017-й рік

«Це один із найскладніших індустріальних вузлів. Зараз виглядає так, ніби площа заставлена сотнями автомобілів. Ми хочемо створити площу для людей, а не для автівок. Після обговорення можемо приступати до дизайнерських рішень, предметних креслень, експертиз, визначення кошторису та подачі на бюджет наступного року», – зазначив Юліан Чаплінський та розповів про основні зміни, які відбудуться на цій території.

Читайте також: Планування на трієчку. Що заважає Львову ремонтувати вулиці по-європейськи

За його словами, на площі Двірцевій розділять смуги громадського і приватного транспорту. «У час пік на площі припарковані автомобілі не дають змогу проїхати ані автобусам, ані маршруткам. Права сторона, яка веде до автостанції буле виділена для двостороннього руху громадського транспорту. Ліва сторона – для таксі і транспорту приватного», – пояснив головний архітектор міста.

Окрім того, поблизу вокзалу буде платний паркінг. За його словами, Укрзалізниця зараз має понад 1,5 га території для використання паркінгу. Тут можуть стояти понад 400 автівок. «Приватний транспорт зможе сюди заїжджати, аби уникнути того хаосу із автомобілів, які паркуються на площі і крадуть простір у громадськості. В аеропорту, наприклад, упродовж перших 15-ти хвилин авто стоїть безкоштовно, далі – платить. Так само повинно бути і тут», – додав Юліан Чаплінський.

Детальніше читайте тут: Як зміниться площа Двірцева у Львові. 7 фактів. Візуалізація


Юлія Сабадишина,
візуалізацію надали у прес-службі ЛМР

 


Читайте також:
6 Липня, 2017 15:20
Іра Уже перед Євро відмивали кошти, другий захід