Наступного тижня у Львові почнуть проектувати сміттєспалювальний завод

5348 0
Виконком зобов’язав ЛКП «Львівтеплоенерго» розпочати проектні роботи для будівництва сміттєспалювального заводу на території ТЕЦ-2, що на вулиці Пластовій. Згідно з документом, «Львівтеплоенерго» отримало функції замовника на проектування сміттєпереробного комплексу продуктивністю 240 тис. т/рік.
фото ілюстративне: соцмережі

фото ілюстративне: соцмережі

Після того, як було розроблено техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), виконком сьогоднішнім рішенням зобов’язав розпочати проектні роботи з будівництва сміттєспалювального заводу на території ТЕЦ-2. Про це повідомив директор ЛКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж, передає журналіст Tvoemisto.tv.

За словами Степана Пакіжа, цей проект розділено на дві черги. Перша передбачає будівництво сортувальної і компостної станції. Друга – будівництво заводу, який буде спалювати відсортовані тверді відходи. Із наступного тижня стартують роботи з проектування об’єктів. Це може зайняти до 6-ти місяців. Додатково потрібно два місяці на експертизу проекту. Після цього підприємство планує оголосити тендер на виконання робіт. Згідно з ТЕО, орієнтовна кошторисна вартість об’єкта – 85 мільйонів євро.

Читайте також: Як Львів звільнятимуть від сміття і хто за це заплатить?

Степан Пакіж зазначив, що на території ТЕЦ-2 є достатньо місця, щоб розмістити ці два об’єкти, адже наприкінці 1980-х років на ділянці вже планували збудувати блок ТЕЦ, де виробляли б енергію, спалюючи відходи. Також уточнив, що цей проект не має жодного стосунку до проекту, який розробляє французька фірма Egis.

Тарас Базюк


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар