Сьогодні у Львові дебатуватимуть мажоритарники 117-го округу. Де подивитись

796 0
У дебатах візьмуть участь Роман Фединяк і Лариса Ніцой.
Фото: Радіо Свобода

Фото: Радіо Свобода

Медіа-хаб «Твоє місто» у межах інформаційно-просвітницького проекту «Свідомі вибори» продовжує цикл інтерактивних інформаційних матеріалів та відеодебатів, присвячених висвітленню парламентських виборів 2019 року.

Читайте також: Що обіцяє і гарантує «Самопоміч». Експертний аналіз політичної програми партії

Сьогодні, 13 липня, у дебатах візьмуть участь кандидати в депутати зі 117-го виборчого округу, до якого входить Галицький, Франківський і частина Шевченківського району: Роман Фединяк від «Слуги народу» та Лариса Ніцой від партії «Народний Рух України».

Експертом у студії стане голова Комітету підприємців Львівщини Роман Зафійовський.

Прямий ефір із студії «Твого міста» розпочнеться орієнтовно о 16:00. Дивитися його можна на сайтіFacebook-сторінці та YouTube-каналі Tvoemisto.tv.

Читайте також: Енергоефективність та розвиток освіти. З чим ідуть на вибори Тарас Стецьків та Андрій Шевців

Водночас, у межах проекту «Прозорі вибори» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» медіа-хаб «Твоє місто» готує серію публікацій із експертним аналізом програм та публічних заяв кандидатів усіх округів у Львові, де, зокрема, аналізуватимуть і виступи кандидатів на дебатах.

Реалізовано в межах проекту за підтримки фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США. / Supported by the Media Development Fund of U.S. Embassy in Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар