Суд арештував на три місяці водія львівського автобуса, що потрапив у ДТП біля Перемишля

1323 0
Чоловікові загрожує 12 років позбавлення волі.
фото Darek Delmanowicz / PAP

фото Darek Delmanowicz / PAP

У неділю, 19 серпня, районний суд Перемишля арештував водія українського автобуса, який 17 серпня потрапив у ДТП у Польщі, повідомляє радіо RMF24.

Водія автобуса 42-річного Миколу Л. заарештували на три місяці. Постанову про арешт суд виніс після засідання за закритими дверима, яке тривало понад годину. У разі доведення його вини, водієві загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, 17 серпня о 22:10 автобус із туристами зі Львова злетів з траси поблизу Лещави-Долішньої, що в гміні Бірча Перемишльського повіту в Підкарпатському воєводстві Польщі, та перекинувся кілька разів. Унаслідок аварії загинули троє громадян України – дві жінки у віці 30 та 31 року і один чоловік. 38 осіб доправили до лікарень із травмами різного стану тяжкості, у тому числі 10 дітей. Восьмеро постраждалих уже повернулися до України.

Читайте також: Як зробити наші дороги безпечними

Пізніше з’ясувалось, що автобус із туристами мав їхати до Відня іншою дорогою, проте через черги на кордоні змінив свій маршрут. Як говорить почесний консул України у Перемишлі Александр Бачик, за попередньою інформацією спочатку автобус вирушив до пункту пропуску Краківець – Корчова, далі в Шегині – Медику, але через черги там у результаті поїхав до пункту пропуску Смільниця – Кросцєнко, а далі – до Перемишля.

За словами окружного прокурора Беати Стажецької-Скшипєц, водій розповів, що дорога була важкою, а він не був ознайомлений із цим маршрутом. Чоловік переконував, що коли побачив знак, що інформував про серпантини, їхав зі швидкістю 50-60 кілометрів за годину, а знаку про обмеження швидкості до 30 км/год він не помітив.

...

Читайте також: