У горах Львівщини прокладають велодоріжку та велотрасу

4390 0
Довжина велодоріжки становитиме 6,8 км, із яких уже проклали 3 км.
Фото: ЛОДА

Фото: ЛОДА

У Славському будують гірську велодоріжку до Волосянки. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Довжина велодоріжки становитиме 6,8 км, із яких уже проклали 3 км. Загалом планують облаштувати стартову та фінішну локації, а також розробити відповідний велоквест. Велодоріжку за 28,3 млн будує ПП «Альфабудсервіс». Його керівником, згідно з даними Youcontrol, є Юрій Гонтар.

Крім цього, на гору гПогар збудували нову MTB велотрасу довжиною 2,14 км з 24 трамплінами. Велотрасу проклали по наявному рельєфу з поворотами та контруклонами.

Зазначимо, велотрасу та велодоріжку будують у межах проєкту «Велокарпатія» регіонального розвитку, який реалізують за рахунок державного бюджету, обласного бюджету та коштів ЄС.

Новина підготовлена в межах спецпроекту «Рік комфортного пересування». Партнер проекту — компанія EasyPay — найбільший небанківський оператор платіжних та фінансових сервісів в Україні. Свої ідеї та пропозиції для вдосконалення міської мобільності можете надсилати за адресою: Tvoemisto.tv@gmail.com, у темі листа зазначивши «Рік комфортного пересування у Львові». Важливі думки ми опублікуємо на сайті та озвучимо під час експертних дискусій.