Політична реклама

У Львові назвали проблеми середнього бізнесу

1229 0
Найталановитіший бізнесмен не той, який добре працює з комп’ютером, і в якого найкращий контракт, а той, який вміє комунікувати. Про це під час бізнес-сніданку у Львові повідомив експерт з маркетингу та бізнес-стратегій Ігор Гут.

За його словами, Майдан показав, що не має ніякого бізнесу, є комунікація і відносини між людьми. У будь-якому бізнесі найважливішими є люди, які приносять контракти.

"У середньому бізнесі контракти приносить власник. І це його проблема – він намагається свій бізнес передати, але не може знайти комунікабельну людину, яка буде ці контракти приносити", - розповів Ігор Гут.

Ще однією проблемою бізнесу експерт назвав олігархів, які контролююь владу в країні. «Вони будуть проводити реформи і  підвищувати престиж українського продукту. Для середнього бізнесу це означає, що центром податків стане середній бізнес», - підсумува Ігор Гут.

Також експерт назвав три речі, які роблять країну успішною та назвав проблеми бізнесу після революції.

Окрім того, Ігор Гут розповів на яку модель варто орієнтуватися українській економіці та про прорив Львова на європейському просторі.

Нагадаємо, тема бізнес-сніданку була такою: "Про революцію. Про бізнес. Про маркетинг. Або у всьому винна конкуренція". 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!