У Львові стартував новий сезон "Шоу історій": як це було. Фото

945 0
Шоу історій - це щомісячний захід, який з вересня стартував з новим сезоном. Цього разу організатори обрали нову тему для виступів: "Не бійся жити". Пропонуємо переглянути, як це було.

Всі люди у світі повсюдно зайняті розповіданням історій, навіть якщо вони цього не знають. Сторітелінг як жанр набирає популярності, а попри те компанії давно розповідають власні історії успіху, професіонали розказують, через які злети і падіння їм довелося пройти, щоби стати собою сьогоднішніми, а цікаві особистості на кожному заході захоплюють слухачів карколомними оповідями.

Історії, котрі ви відвідувачі почули – справжні, щирі, емоційні, без слайдів і презентацій, від тих, хто не обов'язково є професійними промовцями, а просто розповідає, що довелося пропустити крізь себе.Шоу історій відбувається раз на місяць у вечірній час. З вересня організатори запустили новий сезон: 21 вересня на гостей чекали не тільки цікаві промови, але і смачні дегустації сирів та вин, а також after-party з Dj. 

Цього разу виступили не тільки львів'яни, але і гості з інших міст. До прикладу, спеціально на Шоу історії з Києва приїхала засновниця та генеральна директорка Startup Ukraine, засновниця Selfmade Woman Community Анна Петрова. Також виступила Соломія Чубай та ще багато відомих львів'ян.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар