У Львові відбудеться змагання Старпери VS Стартапери. Де подивитися

729 0
У Львові відбудеться фінальний pitching в рамках Lviv Startup Days - Старпери VS Стартапери. Змагатимуться проекти від молодих львівських підприємців за участю відомих львівських бізнесменів.
Фото: startupweekend.by

Фото: startupweekend.by

20 стартаперів отримають можливість запрезентувати свої ідеї групі досвідчених бізнесменів, які самі колись були стартаперами, а зараз є інвесторами в різних бізнесах. 1 хвилина - на короткий опис ідеї. Якщо хтось із "старперів" зацікавився, учасник відбору отримує ще 5 хвилин, аби детальніше розповісти про проект і переконати вкласти в нього гроші.

Переможець отримає можливість безкоштовно прорекламувати свій проект на сайті міської ради, на lviv.travel та інших рекламних майданчиках, що належать місту. Окрім того, саму подію транслюватиме Tvoemisto.tv за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Також переможці отримають можливість безкоштовно користуватися одним із коворкінгів міста упродовж трьох місяців. Усі учасники отримають можливість запрезентувати свої проекти реальним інвесторам.

Уже підтвердили свою участь у журі Анна Петрова (StartUp Ukraine), Марк Зархін (Kumpel Group), Андрій Павлів (голова наглядової ради Львівського ІТ-кластеру, CEO компанії N-ix). Також чекають на підтвердження від іще кількох потужних підприємців.

Pitching відбудеться о 18:00 12 грудня у Tech StartUp School (Академіка Колесси, 2).

Вхід на подію вільний.

Реєстрація стартаперів за посиланням.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар