На правах реклами

У Львові відкриють унікальний дитячий садок «Еколенд». Три факти про заклад

20024 0
На цих вихідних батьки і діти змогли відвідати новий сучасний дитячий садок ЕКОЛЕНД, що почне працювати з вересня на Сихові. Тут вони змогли на власні очі ознайомитися з новим приміщенням та можливостями садка. Окремо було проведено презентацію сучасної освітньої моделі навчання, а діти змогли взяти участь в тематичних майстер-класах. День відкритих дверей організували таким чином, щоб відвідувачі мали можливість побачити весь комплекс послуг та самого приміщення нового садка.

«Еколенд» на Сихові збудований компанією ЕКО-ДІМ завдяки перемозі в інвестиційному конкурсі. Загалом це вже третій освітній дитячий центр, який збудувала компанія ЕКО-ДІМ поруч зі своїми новобудовами – мінісадок на Бойківській (Галицький район Львова) та великий садок і початкова школа «Політехнік-Еколенд», яка успішно працює вже 5 років в мікрорайоні Мазепи-Плугова (Шевченківський район міста).

Основні факти про садок "Еколенд" на Сихові:

1. Новий сучасний комплекс підвищеного комфорту

Повністю нове сучасне 2-поверхове приміщення та власна територія. У садку передбачена робота 8-ми повноцінних груп, кожна з яких має власний навчальний клас, приміщення відпочинку, санвузли та територію для прогулянок із альтанками.

Додатково є відкриті студії для занять образотворчим мистецтвом та проведення зустрічей з батьками, відкритих лекцій і семінарів.

Приміщення забезпечено відеоспостереженням, медпунктом та власною кухнею і їдальнею.

2. Групи та гуртки

Групи навчання повного дня для дітей від 3-ох до 6-ти років. Групи підготовки до школи. Формування груп забезпечує індивідальний підхід до кожної дитини. Тут також доступні арт-студія, вокальна студія, гуртки англійської та німецької мови, хореографія, спортивні гуртки, студії, секції, гуртки для всебічного розвитку дитини в межах навчально-виховного комплексу.

3. Принципи навчання

«Еколенд» – це комплексний підхід до освіти і розвитку дитини від дошкільної підготовки до вищого навчального закладу. Унікальний освітній проект за участі Львівської академічної гімназії, Економічного Ліцею та НУ «Львівська Політехніка».

Під час «дня відкритих дверей» всі охочі змогли на власні очі побачити переваги такого дитячого садка. «Великий сучасний комплекс, якого бракувало місту. Планував віддавати сина в садок Еколенду на Плуговій, але стримувала відстань. Зараз це поруч, тому сумнівів не маю, тим паче, що великим плюсом для нас була саме організація виховання та навчання», – розповідає Назар, який прийшов на сімейне свято.

«Дитині цікаво. І тішить, що є багато місця – дитина не відчуває себе затисненою. Багато всього продумано», – ділиться враженнями Олена.

«Навчання дітей розглядаю не просто як час, який вони будуть проводити поза домом, а і як інвестицію в їх майбутнє. Те, що тут побачив, якраз влаштовує: є умови для повноцінного розвитку, є молодий та енергійний викладацький колектив, є чудовий сучасний комплекс. Я задоволений. Також переконує те, що виховання враховує те, що це тільки початок навчання, і вже зразу дитина поступово може адаптовуватися до перших класів, до середньої школи і потім до сучасної вищої освіти. Це дуже важливо», – розповів відвідувач Степан.

Як записатися на навчання:

Електронна реєстрація:

http://ekoland.lviv.ua/pryiom-na-navchannia/sykhiv-skrypnyka-drahana

Реєстрація за телефоном:

(067) 277 22 04

Реєстрація безпосередньо в школі:

м.Львів, вул. Скрипника, 11.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар