У Львові збірна України з футболу перемогла Сербію з рахунком 5:0

5415 0
Перший гол українці забили на 26-й хвилині.

Збірна України з футболу обіграла збірну Сербії на «Арені Львів» у третьому турі групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2020 із рахунком 5:0.

Віктор Циганков відкрив рахунок на 26-й хвилині та забив перший гол, а через дві хвилини – другий. На 46-й хвилині Євген Коноплянка забив третій гол, Роман Яремчук – на 59-й хвилині. Останній п’ятий м’яч у ворота суперника полетів на 75-й хвилині від Євгена Коноплянки.

Нагадаємо, 10 червня збірна України гратиме зі збірною Люксембургу.

Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!