В Україні пропонують змінити склад дорожнього покриття

1016 1
Нововведення дозволять до подовжити строк служби доріг до 20%.
Фото: Укравтодор

Фото: Укравтодор

В Україні планують змінити склад дорожнього покриття, зобов’язавши проектувальників застосовувати модифіковані бітуми при влаштуванні дорожнього покриття із асфальтобетону. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Читайте також: Асфальт і нанотехнології. У Львові хочуть провести експеримент із ремонту доріг

Спершу застосовувати нові технології пропонують на найбільших трасах, загальнодержавних дорогах та основних магістралях, а згодом, можливості, на всіх дорогах. 

«За експертними оцінками, це дозволить до подовжити строк служби доріг до 20%.Такий матеріал уже довів свою ефективність у дорожньому будівництві, має велику тепло- і морозостійкість, еластичність та міцність», – написав Лев Парцхаладзе.

Читайте також: В Україні в селах та містах будуватимуть вужчі дороги

Тож при розробленні проектно-кошторисної документації на будівництво автомобільних доріг I-ї категорії та інших категорій міжнародного та національного значення, при варіанті нежорсткого дорожнього одягу, необхідно передбачати дорожне покриття із щебенево-мастикового асфальтобетону на бітумах модифікованих із комплексом добавок, включно з обов’язковим використанням полімерів, а верхнього шару основи – з асфальтобетону (у тому числі щебенево-мастикового) на модифікованих бітумах.

Зміни розробляють до ДБН В.2.3-4-2015 «Автомобільні дороги. Частина І. Проектування. Частина II. Будівництво».


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
11 Березня, 2019 16:06
пасажир ідея гарна ..но
дуже схоже що та ідея під певний завод модифікованого бітуму запускається ...
і чому не робити бетонні дороги ?