В Україні заборонять переобладнувати вантажні транспортні засоби на маршрутки

1030 0
Такі автобуси евакуйовуватимуться на штрафні майданчики, а потім їх скеровуватимуть на металобрухт.

Маршрутки, переобладнані з вантажних транспортних засобів на пасажирські, не використовуватимуться для перевезення пасажирів з 1 січня 2019 року. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив на розширеній нараді з представниками автомобільної галузі та керівниками компаній, які здійснюють пасажирські перевезення по всій Україні.

«З 1 січня 2019 року маршрутки, які були переобладнані з вантажних транспортних засобів на пасажирські, не використовуватимуться для перевезення пасажирів. Такі автобуси евакуйовуватимуться на штрафні майданчики і потім йти на металобрухт. Закликаю всіх перевізників вже зараз працювати над оновленням парку», – цитує прес-служба Омеляна.

Окрім того, міністр наголосив, що держава посилює контроль за ринком автобусних пасажирських перевезень.

Читайте також: (Не)довести Львів до межі. Навіщо місту План сталої мобільності

«Велика частина міських, приміських, міжміських внутрішньообласних та міжобласних автобусних перевезень в Україні здійснюється в умовах, які важко назвати комфортними і безпечними для пасажира. Середній вік «маршруток»  понад 10 років, автобусів середньої та великої пасажиромісткості  понад 20 років і більше. Частина автобусів, які називаються «маршрутками», переобладнані з вантажних транспортних засобів. Часто такі транспортні засоби не відповідають ні вимогам безпеки, ні вимогам комфорту», – сказав Омелян.

Очільник міністерства також зазначив, що «Укртрансбезпека» разом із поліцією посилять контроль за ринком, зокрема, з метою боротьби із нелегальними перевізниками.


Читайте також:

Коментарі (0)

Додати коментар