На правах реклами

Як редизайн полегшує життя споживачів. Приклад львівського бренду

1907 0
Найбільший виробник хліба на Львівщині у травні змінює упаковку всієї своєї продукції. Кілька років вони збирали пропозиції споживачів і проводили дослідження щодо зручності упаковки. Директор з маркетингу ПАТ «Концерн Хлібпром» Галина Янишівська розповіла, чому це нововведення непересічне і чим воно буде корисним для покупців.

Де виготовляється?

На сьогоднішній день продукція ТМ «Хлібна Хата» – це до 6 мільйонів хлібин та булочок в місяць, виготовлених за класичними технологіями на Першому та П’ятому львівських заводах і Самбірському хлібокомбінаті. Це також 24 різновиди продукції. Тому наш обов’язок попередити велику кількість наших споживачів про зміни, які очікують їх незабаром біля полиць у хлібних відділах.

У чому користь редизайну для споживачів?

З травня вся упакована продукція ТМ «Хлібна хата» змінює свій вигляд. Залишиться відома назва, впізнаваний, але видозмінений логотип, і основні кольори.

Цій зміні передувала велика робота підприємства. Кілька років ми збирали пропозиції споживачів і проводили дослідження щодо зручності упаковки. Як наслідок, дізнались, що на загал людям у магазинах не лише важко розібратись з асортиментом, але й з тим з чого і за якою технологією виготовлений кожен хліб. При цьому етикетки мають дуже дрібний шрифт і не кожен може їх прочитати.

Основні зміни

Ми вирішили найважливішу інформацію про продукт друкувати більшим шрифтом на самій упаковці. Відтепер, в залежності від виробу, на упаковці з-поміж іншого міститься інформація про тривалість та технологію виготовлення виробу,  особливості складу та окремих доданків, рекомендовану норму споживання, стандарти виробництва, культуру споживання тощо. 

Таким чином, покупцю, який дбає про здоровий раціон, буде легше обирати необхідний продукт.

Взагалі упаковка для продукту щоденного вжитку дуже важлива – вона допомагає захистити продукт від впливу людського фактору при доставці чи продажу, дозволяє довше зберігати його свіжість, оберігає від підробок. А тепер ще й дозволить підвищити обізнаність українського споживача щодо хлібу. Бо як ми знаємо, вона зараз на дуже низькому рівні.

Європейська якість

Слід сказати і про безпечність використаних матеріалів. Дана упаковка постачається з Польщі, і має всі необхідні сертифікати безпечності та якості визнані в ЄС. При цьому сама лише зміна упаковки не вплине на вартість продукції. 

Для відгуків та пропозицій можна зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію компанії за номером – 0 800 508 900. Цей номер для зручності також міститься на новій упаковці. 

...

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!