Як у Львові облаштувати велостоянку та отримати на неї дозвіл

1047 0
Погодження щодо облаштування велопарковок з боку Львівської міської ради (районних адміністрацій) є безкоштовними і їх можна отримати впродовж кількох днів. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Таким чином у місті намагаються стимулювати розвиток вело інфраструктури.
фото: nqst.livejournal.com

фото: nqst.livejournal.com

Завантажити презентацію «Рекомендації для підприємств та установ щодо облаштування велостоянок» можна за цим посиланням.

 «Компанії та організації у Львові все більше уваги звертають увагу на те, яким чином покращити умови праці для своїх співробітників та підвищити якість обслуговування клієнтів. Зокрема, один зі способів зекономити час та кошти як для працівників, так і для роботодавців – зміни у способах пересування працівників на роботу, з роботи та для виконання службових обов’язків. Тож, якщо ваша компанія чи установа бажає облаштувати зручні умови для клієнтів та співробітників, які їздять велосипедом, то першим і найлегшим кроком буде встановлення типових велостійок», – зазначають у відділі промоції міста Львівської міськради.

Завантажити рекомендаційну брошуру «Як заохотити клієнтів та співробітників користуватись велосипедом» можна за посиланням.

Підготувала Наталя Горбань


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (0)

Додати коментар