У Львові на декількох вулицях обмежать швидкість до 20 км/год. Адреси

2745 1
У спальних районах Львова, де немає інтенсивного транзитного руху автомобілів, вирішили облаштувати «вулиці заспокоєного руху», які в першу чергу, призначені для мешканців навколишніх будинків. За задумом авторів проекту, автомобілі на таких вулицях мають почуватися «гостями», а швидкість їх руху має бути обмежена 20 км/год. Перша така вулиця у Львові вже запроектована. Це вул. Корейська-Зубрицького. На черзі – інші. Tvoemisto.tv дізналося, де ще у місті облаштують в такий спосіб вулиці.
Фото: facebook.com/Олег Шмід

Фото: facebook.com/Олег Шмід

Як розповів Tvoemisto.tv начальник «Інституту стійких транспортних систем» ЛКП «Львівавтодор» Олег Шмід, вулиця Корейська перебувала у титульних списках, які Личаківська районна адміністрація подала на ремонт в 2016 році. Відтак було запропоновано її облаштувати як вулицю заспокоєного руху. Тут не передбачено облаштування тротуарів, однак саме пішоходи тут матимуть перевагу над автомобілями. На вулиці буде обмежено швидкість авто до 20 км/год, також тут встановлено три пари шикан (виступи на проїжджу частину, які змушують водія їхати зигзагами). Вулиця не є транзитною, і більшість будинків на ній – приватні особняки. За схожим принципом шикани облаштовані на вул. Ужгородській.

Згодом такі ідеї можуть бути втілені і на інших вулицях у Львові. Мова йде про вулиці Дріжджову, Вербову, Шкільну та, можливо, Татарбунарську. Як зазначив Олег Шмід, не обов’язково що вони будуть облаштовані за зразком вул. Корейської, однак кожна з них має бути вулицею заспокоєного руху. Жодна з цих вулиць не є транзитною.

Окрім названих вулиць, ІСТС долучили до проектування громадського простору між вул. В. Великого і Тролейбусною. В травні там мають розпочатися роботи. Також проектуватимуть тротуар та велодоріжку на вул. Сихівській.

Читайте також: Перспективи Садової. У Львові створять вулицю для людей

«Ми також плануємо, але ще не домовилися, проектувати вул. Б. Хмельницького на ділянці від вул. Опришківської до вул. Липинського. Та плануємо проектувати велодоріжку на вул. кн. Ольги від вулиць Сахарова до Наукової», – розповів Олег Шмід.

Підготував Ігор Саджениця


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
8 Квітня, 2016 15:08
666 ... за татарбунарську люди точно подякують ...