Як виглядає зсередини новий нічний експрес Львів – Одеса. Фото

11565 1
Нічний потяг №11/12 Львів-Одеса сформований із нових, виготовлених цього року, вагонів.
фото ілюстративне: YouTube

фото ілюстративне: YouTube

29-го жовтня зі Львова вирушив перший нічний експрес №11/12 Львів-Одеса. Задоволені умовами та сервісом пасажири виставляють у соцмережі фото вагонів.

«Абсолютно нові вагони і туалети працюють увесь час, – повідомив одесит Ігор Солодов. – У вагоні є кавова машинка, а в туалеті – гаряча вода і дозатор мила. Особливо тішить приємна тепла ковдра і ціла, не розірвана, постільна білизна. Також немає традиційних килимових доріжок, через що добре чути кроки по коридору».

Фото: Ігор Солодов

Нагадаємо, потяг Львів – Одеса курсуватиме через день, з листопада по парних – зі Львова, по непарних – з Одеси. Час відправлення зі Львова – 22:15, прибуття в Одесу – о 8:35. У зворотному напрямку потяг буде вирушати з Одеси о 21:55 і приїжджатиме до Львова о 7:55.

Зупинки будуть здійснюватися в Тернополі, Хмельницькому, Жмеринці, Подільську. Відстань зі Львова до Одеси експрес долатиме за 10 год 20 хв, з Одеси до Львова – за 10 год, що майже на дві години менше, ніж час у дорозі іншого нічного потяга Львів-Одеса.

Читайте також: За маршрутом Київ-Львів-Відень поїде безпересадковий вагон, а не потяг. Розклад

У складі потяга – 7 нових вагонів та три капітально відремонтованих. Загалом у ньому передбачено 348 місць – вісім купейних та два СВ-вагони. Квитки на новий потяг уже доступні в продажу. Їхня вартість може відрізнятися залежно від дня тижня, у який здійснюється поїздка.


Читайте також:
Новини від KINOafisha.ua.
Загрузка...
Загрузка...
Кінотеатр Планета кіно IMAX (Львів).

Коментарі (1)

Додати коментар
8 Листопада, 2017 17:27
Сова "сформований із нових, виготовляють цього року, вагонів". Что, гугл не знает, что украинский язік не терпит причастніх оборотов?