Понад 400 смітників у Львові – переповнені

3807 0
Власник компанії-перевізника «Грінера Україна» Богдан Михалусь повідомив, скільки сміттєвих майданчиків у Львові є переповненими.

Під час дискусійної зустрічі «Поводження з відходами у Львові. Що було зроблено? Перспективні плани» Богдан Михалусь, власник фірми, яка віднедавна вивозить сміття з Галицького району Львова, зазначив, що більше третини смітників у Львові зараз (станом на вечір 24-го січня, – ред.) є переповненими. 

«Кожен день у нас є проблема: куди вивезти сміття сьогодні. Загалом у Львові є 1237 майданчиків. Щоранку кожен перевізник, я в тому числі, здає звіт: які з них вивезені, а які ні. На сьогодні 424 майданчики – невивезені. Це більше третини. Кількість майданчиків збільшується, коли машини блокують», – зазначив власник «Грінера Україна».

За його словами, перевізники не оприлюднюють інформацію, куди саме вони вивозять сміття, бо це призводить до того, що їхні машини блокують по дорозі на сміттєзвалище.

Читайте також: Хробаки, завод чи сортувальні майданчики: що врятує Львів від сміттєвого колапсу

Нагадаємо, як прокоментували для Tvoemіsto.tv у районних адміністраціях Львова, найбільші проблеми зараз є з перевізниками «ДВ-Екосвіт» та «Спецавтотранс».

Додамо, зустріч організована дискусійною платформою Tvoemisto.tv «Твоє місто Львів» спільно з соціальною ініціативою «Хтось не зробить!» при Комісії у справах молоді УГКЦ.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!