Сьогодні обговорять, коли у центрі Львова збудують паркінг. Де подивитися трансляцію

3147 0
Сьогодні, 13 вересня, відбудеться дискусійна зустріч «Коли чекати нових паркінгів у Львові». Під час дискусії шукатимуть відповіді на запитання: що найбільше гальмує процес створення прибуткових паркінгів у Львові та як забезпечити однаковий рівень комфорту для водіїв та пішоходів?
Фото: www.asnu.net

Фото: www.asnu.net

На які європейські міста варто орієнтуватися, аби зменшити кількість приватного транспорту в центральній частині Львова та як можна покращити організацію руху поблизу центру міста? Про це та інше говоритимуть 13 жовтня під час зустрічі, організованої проектом медіа-хабу Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Коли?

13 жовтня, 13:00 год.

Основною аудиторією учасників дискусії будуть представники депутатського корпусу ЛМР, керівники виконавчих структур ЛМР, представники Львівавтодору, представники громадських організацій та активісти, бізнес.

Також усі охочі мають змогу надіслати свої запитання чи коментарі в режимі онлайн через Facebook-сторінку «Твого міста». Трансляція наживо розпочнеться 13 жовтня о 13:00 на сайті: http://tvoemisto.tv/on-line/.

Більше про дискусійну платформу та попередні зустрічі можете переглянути за посиланням: http://tvoemisto.tv/debates/

Контактна особа – Оксана Матійків 0932006831.

Довідка: проект Tvoemisto.tv «Платформа консенсусу», що здійснюється за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», сприяє встановленню у Львові триалогу між виконавчими органами міської ради, громадськими організаціями, ініціативами та представниками соціально-відповідального бізнесу.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!