Народні депутати закликають повернути УГКЦ Митрополичі сади у Львові. Судовий розгляд відклали

1089 0
Йдеться про ділянку площею 2,1 га, що розташована за адресою пл.Св.Юра, 5 – так звані нижні сади, за які тривають судові засідання ще з 2020 року. просять президента повернути УГКЦ Митрополичі сади у Львові
Фото: Олександр Шутюк

Фото: Олександр Шутюк

40 народних депутатів України підписали звернення до президента України щодо збереження та реновації ділянки на території Митрополичих Садів, за яку у суді боряться Львівська міськрада та Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України. 

«Ми вважаємо, що іншого використання території Митрополичих Садів, крім як для потреб Церкви та облаштування парково-рекреаційної зони – не може бути», – йдеться у зверненні депутатів.

Також зазначимо, що судове засідання по цій справі відклали на 17 січня наступного року. Рішення про це прийняли судді Західного апеляційного господарського суду під час засідання 6 грудня. Аргументували це метою об`єктивного та всебічного дослідження усіх обставин, що мають значення для вирішення справи.

Читайте також: Добитися історичної справедливості», – УГКЦ вимагає повернути Церкві нижні Митрополичі сади

Нагадаємо, що у Львові на пл. Св. Юра, 5 розташовані Митрополичі сади, а конкретніше – нижні сади. Саме за цю ділянку з 2020 року тривають суди між Львівською міськрадою та військовою прокуратурою Львівського гарнізону, яка представляє інтереси Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Спершу суди у Львові не задовольняли вимог прокуратури. Проте Касаційний господарський суд у червні торік повернув справу на новий розгляд до Господарського суду Львівської області, який, зі свого боку, вже у вересні цьогоріч скасував державну реєстрацію права комунальної власності ЛМР на цю ділянку. 

Наразі суди продовжуються, а місто подало апеляцію на останнє рішення Господарського суду Львова, за якою відкрили провадження. Наступне засідання відбудеться 6 лютого. 

Нагадаємо також, що Верховний суд залишив без задоволення касаційну скаргу Львівської міської ради щодо скасування державної реєстрації права власності на будинок трансформаторної підстанції площею 36,7 кв.м та технічний будинок радіостанції площею 429,8 кв.м, що розташовані на вул. Листопадового Чину, 28. (територія Митрополичих садів).

Володимир Федорович

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!