5 гривень. У Львові пропонують компромісний тариф на проїзд у маршрутках

4548 1
У Львові планують переглянути та збільшити тариф на проїзд у маршрутках.
фото: portal.lviv.uа

фото: portal.lviv.uа

Фірми-перевізники ініціюють встановлення нового тарифу на проїзд у громадському транспорті на рівні 6,05-7,35 грн.

Раніше голова Асоціації перевізників Львівщини та співзасновник ТОВ «Міра і К» Іван Велійка зазначав, що зараз економічно обґрунтований тариф є в межах 6-7-ми гривень«Тариф треба переглядати. Перевізники подали обрахунки, у яких він коливається в межах 6,10 – 7,35 гривень, залежно від перевізника та класу машин», – додав він.

Як інформує прес-служба ЛМР, міська рада категорично проти такого тарифу і готова погодитись на компромісну ціну – не вище 5 гривень. Цю позицію мерія обіцяє відстоювати і в Антимонопольному комітеті.

Читайте також: Непереможна маршрутка. Чому у Львові так складно змінити транспортну систему

«Мерія, відповідно до чинного законодавства, зобов’язана подати розрахунок економічно обґрунтованого тарифу у Антимонопольний комітет. Таке звернення буде подано офіційно найближчими днями. Позиція Львівської міської ради чітка – новий тариф на проїзд у громадському транспорті не може бути вищим за 5 грн. Таке рішення буде пропонуватись при розгляді тарифу виконавчим комітетом Львівської міської ради. У зверненні в Антимонопольний комітет буде зазначена сума 6,80 гривень, як середній розрахунковий тариф, відповідно до поданих фірмами-перевізниками розрахунків на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті», – йдеться у повідомленні.

Додамо, що останнє подорожчання вартості проїзду до 4-х гривень у маршрутках Львова відбулося 15-го травня 2015-го року.

 

 


Читайте також:
28 Листопада, 2017 16:44
Юрій А як перевізники обгрунтовують підвищення вартості проїзду? На основі яких розрахунків воно то ро[***], коли абсолютно не ведеться облік пасажирів в автобусах. Квитків ніхто не видає і не перевіряє. Для чого ті дурні ігри у міській раді? Наче всі сліпі і дурні...
А як перевізники сплачують податки в податкову для мене завжди було загадкою. Які вони прибутки показують? Чим їх підтверджують?
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!