5 млн грн для правоохоронців Львівщини: на що будуть витрачені гроші

2140 0
На підтримку Національної поліції наступного року буде виділено 2 млн грн, на підтримку Служби безпеки України – теж 2 млн, а ще 1 млн грн – для Пенеціарної служби.
Фото: telegraf.com.ua

Фото: telegraf.com.ua

5 грудня депутати Львівщини затвердили Програму підтримки правоохоронних органів у Львівській області на 2018 – 2020 роки. Зокрема, у рамках програми з обласного бюджету на підтримку Національної поліції наступного року буде виділено 2 млн грн, на підтримку Служби безпеки України – 2 млн грн, а також 1 млн грн – для Пенеціарної служби.   

«Для Пенеціарної служби перше завдання — це придбання системи тривожних сигналізацій. Також необхідно придбати портативні металошукачі та інфрачервоні сповіщувачі», — розповідає в коментарі Tvoemisto.tv голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Олег Домчак.

Читайте також: 9 пріоритетів львівської облради на 2018 рік

Окрім того, Державна Пенеціарна служба отримає кошти на пральні машини, холодильне обладнання, котел на альтернативних видах палива для обігріву адміністративних приміщень тощо.

«Для Служби безпеки України мають придбати автомобіль спеціалізованого призначеня на базі позашляховика Mitsubishi Pajero за 1 млн 278 тис гривень. Також виділяються кошти на покращення матеріально-технічних можливостей Антитерористичного Центру при управлінні СБУ: буде закуплено аудіо-, відео-, фотообладнання на майже 600 тис. грн», — пояснює він.

Читайте також: Чемність заради життя. Як допомогти львів'янам цивілізовано поводитись на дорогах

Національна поліція витратить свою частину грошей на придбання автомобілю за 1 млн 800 тис грн для забезпечення правоохоронної діяльності, а також на забезпечення функціонування мобільного пересувного командного центру с керування охороною публічного порядку за 200 тис. грн.

Микита Гладченко

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!