Київ

Бородянська селищна рада заплатила 1, 47 млн грн за капремонт укриття, якого немає

501 0
Всього на ремонт уявного укриття збирались витратити 4,3 млн грн

У Бородянці хотіли "відремонтувати" укриття, якого не існує. Про це повідомляє Держаудитслужба.

Аудитори під час перевірки закупівель виявили, що відділ освіти Бородянської селищної ради уклав договір на капремонт захисної споруди цивільного захисту на території Дружнянського закладу загальної середньої освіти.

Загальна сума передбачених коштів — 4,3 млн грн. З цієї суми всупереч нормам законодавства підряднику перерахували аванс у розмірі 1,47 млн грн.

Утім, перевіркою було з’ясовано, що на цій території жодної споруди цивільного захисту немає. Отже, не було чого і ремонтувати.

У будівельників, які розпочали будівництво, не було ані дозвільної, ані проєктної документації. Внаслідок втручання Держаудитслужби вдалося повернути до місцевого бюджету кошти сплаченого авансу.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!