Київ

Частину Чорнобильської зони передадуть прикордонникам для потреб оборони

499 0
Прикордонникам надаються в постійне користування земельні ділянки шириною до 2 км уздовж лінії державного кордону з рф і Білоруссю

Землі Чорнобильського заповідника вздовж держкордону передадуть у розпорядження Державній прикордонній службі України для оборони. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства внутрішніх справ.

Зазначається, що підготовлений проєкт указу президента України щодо зміни меж території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника. Нині документ проходить погодження в центральних органах виконавчої влади.

«Надалі прикордонники здійснюватимуть будівництво, облаштування та утримання інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій», — йдеться у повідомленні.

У Міністерстві внутрішніх справ також розповіли, що загальна потреба землевідведення уздовж державного кордону України складає понад 23 тисячі гектарів. З них понад 2 тисячі — землі природно-заповідного фонду у складі 42 заповідників державного та місцевого значення.

Прикордонникам надаються в постійне користування земельні ділянки шириною 30-50 метрів уздовж лінії державного кордону на суші, по берегу української частини прикордонної річки чи озера. А вздовж лінії державного кордону України з Росією і Білоруссю — шириною до 2 кілометрів.

Раніше повідомлялося, що у Чорнобильській зоні на Київщині триває облаштування оборонних рубежів.

___________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!