Другу частину вулиці Шевченка планують відремонтувати до зими

1962 0
Її закрили на ремонт на початку липня.

Завершити реконструкцію другої частини вулиці Шевченка, від церкви Анни до вулиці Ярослава Мудрого, обіцяють до початку зими. Про це повідомили в ЛМР.

Читайте також: Як будують квазі-кільце на вул. Шевченка - Левандівська. Відео

Її закрили на ремонт на початку липня. Потім обіцяють почати ремонт третьої ділянки – від Ярослава Мудрого до Залізничної. Крім цього, за словами міського голови Андрія Садового, наразі розробляють проєкт добудови вулиці Залізничної до Городоцької.

Днями для проїзду відкрили новозбудоване квазікільце між вулицями Левандівською, Шевченка та Залізничною. Тепер автомобілі, що рухатимуться у напрямку до центру, об’їжджатимуть частину Шевченка цим кільцем. Трамвайний рух відновлять після повного завершення реконструкції вул. Шевченка.

Саму вулицю Шевченка реконструюють у три етапи: кільце за 89,6 млн грн, ділянка від Хорватської до Ярослава Мудрого, й далі до Залізничної. У бюджеті розвитку на 2020 рік на відтинок від Хорватської до Ярослава Мудрого заклали 61 млн грн, а на частину вулиці від Ярослава Мудрого до вул. Залізничної – лише 19 млн грн зі 140 млн грн необхідних. Загалом реконструкція вулиці Шевченка має тривати два роки.

Читайте також: Вулицю Пекарську у Львові відремонтують за за майже 135 млн грн. Візуалізація

Проєкт реконструкції вулиці розробили у 2013 році. Тоді ЛКП «Львівавтодор» замовив проект у ТзОВ «Трамдорпроект». Торік проєкт доопрацювали та затвердили на засіданні виконкому. 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!