Із Винників до Залізничного вокзалу курсуватимуть великі автобуси

4829 0
Марку автобусів наразі не повідомляють.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

Із понеділка, 26 листопада, у Львові на маршруті №29, який курсує від Залізничного вокзалу до Винників, курсуватимуть автобуси великого класу. Про це повідомили на сайті АТП-1.

Читайте також: На які маршрути варто випустити нові автобуси у Львові

«Із понеділка ми запускаємо на 29-й маршрут великі машини. Пустимо туди 12 великих машин – на десять вже набрали водіїв, ще на два автобуси набираємо», – розповів директор АТП №1 Орест Хамула.

Марку автобусів наразі не повідомляють. Додамо, що з 9 жовтня на маршруті №5а, який курсує з Винників до площі Різні, запустили 6 автобусів великого класу, а 18 жовтня автобуси МАЗ запустили на експериментальному маршртуті до Рясного.

Читайте також: Менше жовтого та логотип міста. Хто переміг у конкурсі брендування львівського транспорту

До кінця року комунальне АТП-1 придбає 150 нових автобусів великого класу, з яких 100 білоруських МАЗів та 50 Електронів. Наразі Львів отримав частину автобусів МАЗ, однак львівський завод «Електронтранс» затримує поставку перших автобусів. Ще 100 нових автобусів за кошти ЄІБ для Львова придбають наступного року.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!